جستجو

به دنبال کسب بالاترین بازدهی
شخصیت تهاجمی شما به دنبال کشف فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری است. رنگ سرمایه‌گذاری شما قرمز است و پر از شور و هیجان برای انجام فعالیت‌های ریسک‌پذیر هستید.
شما بیشتر از آنکه اهل تحلیل‌های دقیق باشید، به دنبال اجرا و جلو رفتن هستید و از خطر کردن ابایی ندارید.
همواره تلاش کنید تا با استفاده از مشاوران متخصص، حوزه سرمایه‌گذاری را به خوبی مشخص کنید تا علاوه بر کاهش ریسک‌های سرمایه‌گذاری بتوانید به واسطه شخصیت ریسک‌پذیر خود بیشترین سود ممکن را کسب کنید.

سبد سرمایه گذاری مناسب شما:

مشاور سرمایه گذاری آیکو برای شما دو پیشنهاد دارد.  پیشنهاد اول: از خدمت سبدگردانی  استفاده کنید

پیشنهاد دوم: می‌توانیم برای سرمایه‌گذاری به شما عزیزان ارائه کنیم؛ سبدی مشتمل بر موارد زیر است که می‌تواند ضمن کاهش ریسک، بازده مطلوبی را برای شما ایجاد کند.

  • صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت اندیشه فردا

    صندوق با درآمد ثابت یکی از کم ریسک‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری در بازار بورس است که بازدهی تقریبا ثابت و مشخصی دارد.

  • صندوق طلا 
    در صندوق طلا، واحدهای مبتنی بر طلا منتشر می‌شود. شما با سرمایه‌گذاری در صندوق طلا دیگر نگران اصل بودن، سرقت و سایر مسائل خرید فیزیکی طلا نیستید. از طرفی هر زمان که بخواهید می‌توانید اقدام به فروش کنید. با این سرمایه‌گذاری شما علاوه بر تورم یک بازدهی مناسب هم کسب می‌کنید.

  • صندوق سهامی
    با سرمایه‌گذاری در واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری در سهام؛ شما می‌توانید از نوسانات بازار سرمایه استفاده کنید. صندوق با سرمایه شما و سایرین اقدام به خرید و فروش سهم‌های مناسب در بازار می‌کند و بازدهی آن را بین سرمایه‌گذاران تقسیم می‌کند. این صندوق‌ها در بلند‌مدت سوددهی بالایی را به همراه دارند.

اشتراک گذاری نتیجه آزمون:

برای دریافت این نتیجه روی دکمه زیر کلیک کنید: