سامانه امور پایان‌نامه ها (ساپ)

[vc_row css=”.vc_custom_1598713851967{padding-top: 70px !important;padding-bottom: 70px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

سامانه امور پایان نامه‌ها و مدیریت گروه ‌های آموزشی (ساپ)

راهکار مالی

[/vc_column_text][vc_column_text]

سامانه ساپ، امکان ثبت و انجام کلیه مراحل پایان‌نامه را به صورت الکترونیکی برای دانشجویان فراهم می‌کند. این سامانه به دانشجویان این امکان را می‌دهد که با ثبت نام در این سامانه بعد از تایید نام کاربری خود از طرف مدیر گروه و دریافت کلمه عبور وارد سامانه شوند تا پروپوزال خود را از این طریق به ثبت برسانند در نتیجه بعد از تایید پروپوزال توسط کارشناس مربوطه می‌توانند وضعیت پایان‌نامه خود را تا زمان دفاع پیگیری کنند.

با استفاده از این سامانه دانشجویان موظف می‌شوند، تا به صورت منظم پیگیر روند پیشرفت پایان‌نامه‌های خود از اساتید مربوطه باشند که موجب تسریع در انجام این امور می‌شود. از مزایای دیگر این سامانه می‌توان به الگوی بسیار ساده و روان آن اشاده نمود که هر کاربری می‌تواند به سادگی از آن استفاده کند.

در روند انجام امور پایان‌نامه یک بازه مشخص زمانی در نظر گرفته می‌شود که ممکن است مشکلاتی در روند انجام این امور از طرف دانشجو و یا اساتید از قبیل عدم پیگیری آن‌ها، باعث به تاخیر افتادن این روند شوند که این مشکلات درعملکرد کلی دانشگاه به صورت چشمگیر دیده می‌شود. در حالیکه فارغ التحصیل شدن دانشجویان در یک دوره زمانی مشخص در عملکرد کلی یک دانشگاه بسیار مهم و موثر می‌باشد، در مقاطع بالاتر دانشگاهی اکثر دانشجویان به خاطر نداشتن یک الگوریتم مناسب برای ثبت پایان‌نامه‌های خود، در زمان دفاع با مشکلاتی مواجه خواهند شد. از این رو سامانه ساپ برای جلوگیری از اتلاف وقت و نظم‌دهی مناسب به روند ثبت پایان‌نامه‌ها طراحی و پیاده‌سازی شده است.

[/vc_column_text][vc_column_text]

ویژگیها و قابلیت ها :

  • سیستمی شدن ثبت پایان نامه وسهولت در انجام ثبت پایان نامه
  • محیط کاربری مناسب
  • مدیریت گروه های آموزشی
  • یکپارچگی و قابل دسترس بودن تمامی طرح‌های پیشنهادی وپایان نامه‌ها به صورت کتابخانه‌ای
  • واضح و گویا بودن سیستم به هنگام استفاده برای کاربر
  • قابلیت گزارش‌گیری از سیستم به صورت کامل
  • ثبت برنامه کلاسی گروه ها و تخصیص دادن کلاس‌ها به صورت یکپارچه
  • صرفه جویی در مصرف کاغذ و استفاده بهینه زمان در جهت پیشرفت کار
  • امکان مقایسه فراوانی پایان نامه‌ها به صورت داشبورد

کاربران :

  • اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاه ها

[/vc_column_text][vc_row_inner css=”.vc_custom_1598714523142{padding-top: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;}”][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”10672″ img_size=”150×200″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”3/4″][amwal_section_title title=”محیط نرم افزار”][/amwal_section_title][vc_gallery type=”image_grid” images=”10685,10686,10687,10688″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]