شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ آیکو

توسعه فناوری ارزش پرداز (آیکوتک)

شرکت توسعه فن‌آوری ارزش پرداز (آیکوتک) به عنوان شرکت زیرمجموعه آیکو در سال ۱۳۹۸ و با موضوع فعالیت در زمینه تولید نرم‌افزار و به قصد تمرکز بر محصولات نرم‌افزاری و اخذ مدارک مرتبط در حوزه فناوری اطلاعات آغاز به فعالیت نمود. از دیگر خدمات این شرکت می‌توان به امکان ارائه خدمات غیرنرم‌افزاری اعم از مشاوره، تهیه دستورالعمل‌های اجرایی و گزارش‌گیری، اصلاح ساختار سازمانی جهت مدیریت بهینه ریسک و همچنین آموزش نیروهای انسانی که از نیازهای ضروری نهادهای مالی در این حوزه است اشاره نمود.

شرکت تحلیل داده ارزش پرداز (آیکو تحلیل)

شرکت تحلیل داده ارزش‌پرداز به منظور تولید سامانه‌های مرتبط با بازار سرمایه از جمله سامانه معاملات بر‌خط، معاملات الگوریتمی، بازارگردانی خودکار و پردازش داده‌های تاریخی و بنیادی و … در سال ۱۳۹۹ با رویکرد ارائه خدمات به کارگزاری‌ها و سایر نهادهای مالی مرتبط به بازارهای مالی راه‌اندازی گردیده و به عنوان شرکتی پیشرو در حوزه معاملات الگوریتمی شروع به فعالیت نموده است.

شرکت مدیریت ثروت بوم

مدیریت ثروت بوم، بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکت ارزش‌پرداز آریان است که با هدف تضمین رشد و توسعه بلندمدت و پایدار هلدینگ؛ فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت درصدد است تا از طریق سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکتی و شناسایی فرصت‌های نوآورانه با تمرکز بر فناوری‌های نوین مالی (فینتک) خلق ثروت نماید و به شکل‌گیری و رشد کسب‌و‌کارهای نوپا کمک کند. تیم ما با ارزیابی دقیق ابعاد مختلف کسب‌وکار، تیم کارآفرین، مباحث فنی و سایر عوامل موثر اولا به تیم‌های استارتاپی جهت رشد و توسعه کمک می‌نماید و ثانیا در ایده‌ها و طرح‌های برگزیده سرمایه‌گذاری خواهد نمود.

مدیریت دارایی آریان

شرکت مدیریت دارایی آریان

شرکت مدیریت دارایی ارزش پرداز آریان با هدف مولد سازی بنگاه های اقتصادی و تامین مالی شرکت‌های خارج از بورس به وسیله ابزارهای مالی، به نقش آفرینی در توسعه بخش واقعی اقتصاد می‌پردازد. این شرکت با جذب و تخصیص منابع سرمایه‌گذاران به نمایندگی از آنها فرصت‌های سرمایه‌گذاری خارج از بورس را شناسایی کرده و پس از انجام ارزیابی‌های دقیق، تجدید ساختار واحدهای سرمایه‌پذیر و تخصیص منابع، ارزش افزوده بالایی را برای سرمایه‌گذاران ایجاد خواهد کرد.