توسعه فناوری ارزش پرداز

شرکت توسعه فن‌آوری ارزش پرداز (آیکوتک) به عنوان شرکت زیرمجموعه آیکو در سال 1398 و با موضوع فعالیت در زمینه تولید نرم‌افزار و به قصد تمرکز بر محصولات نرم‌افزاری و اخذ مدارک مرتبط در حوزه فناوری اطلاعات آغاز به فعالیت نمود . از دیگر خدمات این شرکت می توان به امکان ارائه خدمات غیرنرم‌افزاری اعم از مشاوره، تهیه دستورالعمل‌های اجرایی و گزارش‌گیری، اصلاح ساختار سازمانی جهت مدیریت بهینه ریسک و همچنین آموزش نیروهای انسانی که از نیازهای ضروری نهادهای مالی در این حوزه است  اشاره نمود.


وبسایت: aaiccotec.com


شرکت تحلیل داده ارزش پرداز (آیکو تحلیل)

شرکت تحلیل داده ارزش پرداز به منظور تولید سامانه های مرتبط با بازار سرمایه از جمله سامانه معاملات بر خط، معاملات الگوریتمی، بازارگردانی خودکار و پردازش داده های تاریخی و بنیادی و ... در سال 1399 با رویکرد ارائه خدمات به کارگزاری ها و سایر نهاد های مالی مرتبط به بازارهای مالی راه اندازی گردیده و به عنوان شرکتی پیشرو در حوزه معاملات الگوریتمی شروع به فعالیت نموده است.

شرکت مدیریت ثروت بوم

مدیریت ثروت بوم؛ بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکت ارزش‌پرداز آریان (هلدینگ آیکو) است که با هدف تضمین رشد و توسعه بلندمدت و پایدار هلدینگ؛ فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت درصدد است تا از طریق سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکتی و شناسایی فرصت‌های نوآورانه با تمرکز بر فناوری‌های نوین مالی (فینتک) خلق ثروت نماید و به شکل‌گیری و رشد کسب‌و‌کارهای نوپا کمک کند. تیم ما با ارزیابی دقیق ابعاد مختلف کسب‌وکار، تیم کارآفرین، مباحث فنی و سایر عوامل موثر اولا به تیم‌های استارتاپی جهت رشد و توسعه کمک می‌نماید و ثانیا در ایده‌ها و طرح‌های برگزیده سرمایه‌گذاری خواهد نمود.


وبسایت: vcboom.ir


شرکت مدیریت دارایی ارزش پرداز آریان

شرکت مدیریت دارایی ارزش پرداز آریان(آیکو) با هدف مولد سازی بنگاه های اقتصادی و تامین مالی شرکت های خارج از بورس به وسیله ابزارهای مالی، به نقش آفرینی در توسعه بخش واقعی اقتصاد می پردازد. این شرکت با جذب و تخصیص منابع سرمایه گذاران به نمایندگی از آنها فرصت های سرمایه گذاری خارج از بورس را شناسایی کرده و پس از انجام ارزیابی های دقیق، تجدید ساختار واحدهای سرمایه پذیر و تخصیص منابع، ارزش افزوده بالایی را برای سرمایه گذاران ایجاد خواهد کرد.


وبسایت: aaiccoasset.ir