جستجو

[vc_row css=”.vc_custom_1598554103820{padding-top: 70px !important;padding-bottom: 70px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

صندوق های سرمایه گذاری

 

یکی از خدمات قابل ارائه توسط شرکت مشاور سرمایه گذاری ارزش پرداز آریان (آیکو) ،تاسیس ، پذیره نویسی ، مدیریت و بازارگردانی و متولی گری انواع صندوق های سرمایه گذاری است .

طبق قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مادة ۱ بند ۲۰)، صندوق سرمایه گذاری “نهادی مالی است كه فعالیت اصلی آن سرمایه گذاری در اوراق بهادار می باشد و مالكان آن به نسبت سرمایه گذاری خود، در سود و زیان صندوق شریك اند.

صندوق های سرمایه گذاری مشترك یكی از انواع واسطه های مالی و از جمله نهادهایی هستند كه با فروش پیوستة واحد سرمایه گذاری (یونیت) خود به عموم مردم، وجوهی را تحصیل و آنها را در تركیب متنوعی از اوراق بهادار شامل سهام، اوراق قرضه، ابزارهای كوتاه مدت بازار پول و دارایی های دیگر، با توجه به هدف صندوق، به طور حرفه ای سرمایه گذاری می كنند. تركیب دارایی های صندوق مشترك، پرتفوی یا سبد صندوق شناخته می شود و خریداران واحدهای سرمایه گذاری صندوق ها، به نسبت سهم خود بخشی از مالكیت سبد اوراق بهادار صندوق را به دست می آورند. هر واحد سرمایه گذاری صندوق بیانگر نسبت مالكیت هر یك از سرمایه گذاران در دارایی های صندوق و درآمد ناشی از آن دارایی هاست. صندوق های سرمایه گذاری یكی از مهمترین ساز و كارهای سرمایه گذاری در بازارهای مالی هستند كه با ایفای نقش واسطة مالی، سرمایه گذاری افراد غیرحرفه ای را از حالت مستقیم به حالت غیرمستقیم تبدیل می كنند و از این رهگذر، مزایای متعددی برای بازار سرمایه و سرمایه گذار فراهم می آورند.

از آنجاییکه این صندوق ها، تحت نظارت مداوم سازمان بورس و اوراق بهادار و مدیریت حرفه ای قرار دارند، افراد به راحتی می توانند با اطمینان در آن سرمایه گذاری کرده و با بررسی مداوم اوضاع، در جریان امور مربوط به واحدهای سرمایه گذاری خود قرار گیرند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row enable_parallax=”yes” css=”.vc_custom_1598554450029{padding-top: 70px !important;padding-bottom: 70px !important;background-image: url(http://www.aaicco.com/wp-content/uploads/2016/11/bg-who-are.jpg?id=9564) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column][vc_column_text]

نحوه سرمایه گذاری در صندوق ها

 

 • مراحل صدور واحد
 • ثبت‌نام در سامانه سجام و دریافت کدپیگیری و احراز هویت در دفاتر پیشخوان دولت
 • ثبت نام در وبسایت صندوق و احراز هویت حضوری در دفاتر پیشخوان دولت
 • واریز به حساب های بانکی اعلام شده در وبسایت صندوق و ثبت درخواست صدور
 • دریافت گواهی عادی از مدیر صندوق به درخواست خود سرمایه گذار
 • مراحل ابطال واحد
 • ثبت درخواست ابطال در وبسایت صندوق(پروفایل کاربری سرمایه گذار)
 • واریز وجه تا ۷ روز کاری به حساب سرمایه گذار

[/vc_column_text][vc_column_text]

مبنای محاسبه قیمت ابطال واحد سرمایه‌گذاری در صندوق NAV ابطال آن است.

از تاریخ درخواست ابطال وجه مربوطه به حسابی که سرمایه‌گذاری معرفی نموده است واریز خواهد گردید.

[/vc_column_text][vc_row_inner css=”.vc_custom_1598555250231{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}”][vc_column_inner][vc_column_text]

نحوه ی محاسبه قیمت هر واحد – خالص ارزش دارایی (NAV)

 

مهم‌ترین تفاوت ماهیت واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌ها با سهام یک شرکت، تعیین قیمت معاملاتی آن‌ها است. قیمت یک واحد سرمایه‌گذاری صندوق برخلاف قیمت سهام شرکت‌ها تحت تأثیر میزان عرضه و تقاضای آن قرار نمی‌گیرد. مبنای خرید و فروش واحدهای سرمایه‌گذاری که توسط شعب صندوق و تحت عنوان صدور یا ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری صورت می‌گیرد، خالص ارزش دارایی‌های موجود در صندوق در پایان هر روز است از آن‌جایی که صندوق‌های سرمایه‌گذاری فاقد دارایی فیزیکی بوده، سبد دارایی‌های آن متشکل از سهام و اوراق بهادار، اوراق مشارکت و یا وجه نقد است. بنابراین خالص ارزش دارایی‌های آن در هر روز براساس ارزش روز دارایی‌های تشکیل‌دهندة صندوق قابل محاسبه است. مطابق با اساسنامه، مدیر موظف است خالص ارزش دارایی‌ هر واحد سرمایه‌گذاری را در پایان هر روز محاسبه و در تارنمای صندوق اعلام نماید. به همین منظور نرم‌افزارهایی طراحی گردیده است تا خطای محاسبات را کاهش داده و تمامی الزامات پیش‌بینی شده در اساسنامه و امیدنامة صندوق‌های سرمایه‌گذاری را اعمال نماید. در راستای اهداف اطلاع‌رسانی صندوق‌های سرمایه‌گذاری خالص ارزش دارایی‌های صدور، ابطال و آماری به شرح ذیل محاسبه می‌گردد.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

NAV ابطال:

خالص ارزش دارایی ابطال (قیمت ابطال) واحدهای سرمایه‌گذاری در زمانی که یک سرمایه‌گذار قصد خروج از سرمایه‌گذاری را دارد مبنای پرداخت قرار می‌گیرد. در این زمان با فرض فروش دارایی‌های سبد سرمایه‌گذاری و پس از کسر هزینه‌های مربوط به معاملات، قیمت ابطال واحد سرمایه‌گذاری محاسبه می‌گردد. البته وجود شرایط ابطال صندوق‌های سرمایه‌گذاری در هر لحظه این اطمینان را برای سرمایه‌گذار فراهم می‌نماید که بدون توجه به میزان قابل معامله بودن سهام موجود در سبد سرمایه‌گذاری صندوق، پول خود را با کسر همان هزینه‌های معاملات متعارف دریافت نماید.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

NAV صدور:

خالص ارزش دارایی صدور(قیمت صدور) واحدهای سرمایه‌گذاری همواره اندکی بیش از خالص ارزش روز دارایی‌های صندوق است. علت این تفاوت آن است که با فرآیند صدور واحد سرمایه‌گذاری و جذب وجه نقد جدید برای صندوق مدیر باید اقدام به خرید سهامی نماید که لازمة مالکیت آن پرداخت کارمزد معاملات خرید است بنابراین به مقدار کمتر از وجه نقدی که صندوق دریافت نموده است به موجودی سهام آن افزوده می‌گردد.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1598555701657{padding-top: 70px !important;padding-bottom: 70px !important;}”][vc_column][amwal_section_title title=”حوزه فعالیت شرکت آیکو در صندوق های سرمایه گذاری” text_position=”center”][/amwal_section_title][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][amwal_icon_box icon=”fa fa-angle-double-down” title=”صندوق های تحت متولی گری آیکو” text_center=”yes”][/amwal_icon_box][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][amwal_icon_box icon=”fa fa-angle-double-down” title=”صندوق های در حال تاسیس آیکو” text_center=”yes”][/amwal_icon_box][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][amwal_icon_box icon=”fa fa-angle-double-down” title=”صندوق های تحت مدیریت آیکو” text_center=”yes”][/amwal_icon_box][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1598556032852{padding-top: 70px !important;padding-bottom: 70px !important;background-color: #f3f3f3 !important;}”][vc_column][amwal_section_title title=”صندوق های تحت مدیریت آیکو” subtitle=”صندوق های سرمایه گذاری” text_position=”center”][/amwal_section_title][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

صندوق سرمایه گذاری اندیشه فردا در تاریخ ۱۳۹۲/۰۴/۱۸ با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار (سبا) به عنوان صندوق سرمایه گذاری موضوع بند ٢٠ ماده ١ قانون بازار اوراق بهادار مصوب آذر ماه سال ١٣٨٤، فعالیت خود را آغاز کرد. این صندوق با شماره ١١١٦٨ نزد سبا به ثبت رسیده است. عملکرد این صندوق بر اساس مفاد اساسنامه و امیدنامه و در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه است. فعالیت این صندوق تحت نظارت سبا انجام شده و متولی صندوق نیز به طور مستمر فعالیت آن را زیر نظر دارد. علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد الزامات فعالیت صندوق می توانند اساسنامه و امیدنامه صندوق را مطالعه کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر مربوط به این صندوق می توانید به آدرس اینترنتی www.andishefardafund.com مراجعه نمائید.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

 • آدرس اینترنتی صندوق : www.andishefardafund.com
 • تاریخ آغاز فعالیت :۱۳۹۲/۰۵/۲۳
 • مدیر صندوق :شركت مشاور سرمایه گذاری ارزش پرداز آریان
 • متولی صندوق :شركت مشاور سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین
 • ضامن نقد شوندگی :بانك پاسارگاد
 • مدیران سرمایه گذاری :مارال دادبین – مهدی میرزابیاتی – مصطفی بختیاری
 • حسابرس :موسسه حسابرسی شاخص اندیشان
 • مدیر ثبت :شركت مشاور سرمایه گذاری ارزش پرداز آریان

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_zigzag css=”.vc_custom_1598559722884{padding-top: 30px !important;}”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_raw_html]JTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJyb3clMjIlM0UlMEElMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlMjAlM0NkaXYlMjBjbGFzcyUzRCUyMmljb25ib3gtaW5saW5lJTIwcGFkZGluZy1yLTgwJTIyJTNFJTBBJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTNDaSUyMGNsYXNzJTNEJTIyc29mdCUyMHNvZnQtbWlyYXMlMjIlM0UlM0MlMkZpJTNFJTBBJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTNDaDQlM0UlRDglQjUlRDklODYlRDglQUYlRDklODglRDklODIlMjAlRDglQjMlRDglQjElRDklODUlRDglQTclREIlOEMlRDklODclMjAlREElQUYlRDglQjAlRDglQTclRDglQjElREIlOEMlMjAlRDklODYlREIlOEMlRDklODMlRDklODglRDklODMlRDglQTclRDglQjElREIlOEMlMjAlRDklODUlREIlOEMlRDglQjElRDglQTclRDglQUIlMjAlRDklODUlRDglQTclRDklODYlRDglQUYlREElQUYlRDglQTclRDglQjElMjAlRDklQkUlRDglQTclRDglQjMlRDglQTclRDglQjElREElQUYlRDglQTclRDglQUYlM0MlMkZoNCUzRSUwQSUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUyMCUzQ3AlM0UlMjglRDglQUYlRDglQjElMjAlRDglQjMlRDklODclRDglQTclRDklODUlMjklM0MlMkZwJTNFJTBBJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTNDJTJGZGl2JTNFJTBBJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTIwJTNDJTJGZGl2JTNF[/vc_raw_html][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

نیكوكاری میراث ماندگار پاسارگاد در تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۱۴ با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار (سبا) به عنوان صندوق سرمایه گذاری موضوع بند ٢٠ ماده ١ قانون بازار اوراق بهادار مصوب آذر ماه سال ١٣٨٤، فعالیت خود را آغاز کرد. این صندوق با شماره ١١٣٨١ نزد سبا به ثبت رسیده است. عملکرد این صندوق بر اساس مفاد اساسنامه و امیدنامه و در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه است. فعالیت این صندوق تحت نظارت سبا انجام شده و متولی صندوق نیز به طور مستمر فعالیت آن را زیر نظر دارد. علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد الزامات فعالیت صندوق می توانند اساسنامه و امیدنامه صندوق را مطالعه کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر مربوط به این صندوق می توانید به آدرس اینترنتی www.mirasfund.com مراجعه نمائید .

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

 • آدرس اینترنتی صندوق : www.mirasfund.com
 • تاریخ آغاز فعالیت :۱۳۹۴/۰۴/۲۶
 • مدیر صندوق :شركت مشاور سرمایه گذاری ارزش پرداز آریان
 • متولی صندوق: شرکت مشاور سرمایه¬گذاری تأمین سرمایه نوین
 • مدیران سرمایه گذاری :مهدی میرزا بیاتی – سعید باجلان – مارال دادبین
 • حسابرس :مؤسسه حسابرسی شاخص¬اندیشان
 • مدیر اجرا :دانشگاه خاتم
 • مدیر ثبت :شرکت مشاور سرمایه‌گذاری ارزش‌پرداز‌آریان

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1598560304083{padding-top: 70px !important;padding-bottom: 70px !important;}”][vc_column][amwal_section_title title=”صندوق های در حال تأسیس”][/amwal_section_title][vc_column_text]

 • صندوق سرمایه گذاری جسورانه فن آوریهای نوین مالی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1598560392937{padding-top: 70px !important;padding-bottom: 70px !important;background-color: #f8f8f8 !important;}”][vc_column][amwal_section_title title=”صندوق‌های تحت متولی‌گری” subtitle=”صندوق های سرمایه گذاری” text_position=”center”][/amwal_section_title][vc_column_text]

متولی یکی از ارکان صندوق های سرمایه گذاری می باشد که وظیفه آن نظارت مستمر بر عملکرد مدیر، مدیر ثبت، مدیر اجرا، ضامن جبران خسارت یا سود، ضامن نقدشوندگی، حسابرس و سایر ارکان صندوق به منظور حصول اطمینان از رعایت مقررات مرتبط با صندوق های سرمایه گذاری و اعلام موارد تخلف و یا جرم ارکان مزبور نزد سازمان و مراجع صالح قضایی و پیگیری موضوع تا حصول نتیجۀ نهایی می باشد.

شرکت مشاورسرمایه گذاری ارزش پرداز آریان(آیکو) به عنوان متولی در صندوق های سرمایه گذاری ذیل قبول سمت نموده است :

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان مسکن شمال غرب

 • آدرس اینترنتی صندوق : www.hicfund.ir
 • تاریخ آغاز فعالیت :۱۳۹۴/۰۸/۰۴
 • مدیر صندوق :شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن
 • متولی صندوق :مشاور سرمایه گذاری ارزش پرداز آریان
 • مدیر ساخت :شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب
 • ناظر :شرکت مهندسین مشاور شهرآیند تبریز
 • متعهد پذیره نویس :شرکت تامین سرمایه آباد مسکن
 • حسابرس :موسسه حسابرسی فریوران
 • بازارگردان :شرکت تامین سرمایه آباد مسکن

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

صندوق سرمایه گذاری آگاه

 • آدرس اینترنتی صندوق : www.agahfund.ir
 • تاریخ آغاز فعالیت :۱۳۸۷/۰۵/۱۷
 • مدیر صندوق :شرکت شركت سبدگردان آگاه
 • متولی صندوق :مشاور سرمایه گذاری ارزش پرداز آریان
 • مدیران سرمایه‌گذاری :مرتضی بیاتی، علیرضا کرمی، ارشاد آخوند دزفولی
 • حسابرس :موسسه حسابرسي شاخص انديشان

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]