جستجو

شرایط و قوانین استفاده از خدمات پایگاه اینترنتی آیکو

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات پایگاه اینترنتی آیکو به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت پایگاه اینترنتی آیکو و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پایگاه اینترنتی آیکو از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های پایگاه اینترنتی آیکو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات پایگاه اینترنتی آیکو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات پایگاه اینترنتی آیکو اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات پایگاه اینترنتی آیکو استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به پایگاه اینترنتی آیکو ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که پایگاه اینترنتی آیکو به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

پایگاه اینترنتی آیکو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. پایگاه اینترنتی آیکو متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت پایگاه اینترنتی آیکو ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات پایگاه اینترنتی آیکو ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، گزارشات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پایگاه اینترنتی آیکو جزئی از اموال پایگاه اینترنتی آیکو محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار پایگاه اینترنتی آیکو است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای پایگاه اینترنتی آیکو محفوظ می‏‌دارد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

پایگاه اینترنتی آیکو به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت ۹ صبح الی ۱۶ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت پایگاه اینترنتی آیکو به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند پایگاه اینترنتی آیکو همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در پایگاه اینترنتی آیکو به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای پایگاه اینترنتی آیکو محفوظ است.

پایگاه اینترنتی آیکو مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای پایگاه اینترنتی آیکو محفوظ است.